CGE logo
Logo UE

Warunki zwrotów w sklepie CGE

Odstąpienie od umowy powinno się odbyć w terminie 14 dni od odebrania przesyłki. Aby od umowy odstąpić, należy poinformować sklep o chęci zwrotu zakupionego towaru wiadomością e-mail na adres sekretariat@cge.net.pl, najlepiej za pośrednictwem podpisanego i zeskanowanego formularza. Formularz zwrotu można także załączyć do zwracanej paczki. Od momentu poinformowania o odstąpieniu od umowy, Klient ma dodatkowe 14 dni na wysłanie zwracanego towaru.

Po odebraniu zwracanego towaru, Spółka CGE zobowiązuje się w terminie 14 dni zwrócić pieniądze na konto wskazane przez Klienta w formularzu zwrotu. W przypadku niewskazania lub błędnego wskazania rachunku bankowego w formularzu zwrot środków następować będzie na konto, z którego została dokonana płatność lub – w przypadku pośrednictwa podmiotów trzecich w realizacji płatności – na konto ustalone przez Spółkę w drodze indywidualnego kontaktu z Klientem.

 

Przesyłkę ze zwracanym towarem należy wysłać na adres:

CGE Sp. z o.o.
Machowa 160A
39-220 Machowa
.
koniecznie z dopiskiem: ZWROT

Proponowany przez nas formularz zwrotu dostępny jest do ściągnięcia tutaj: Formularz zwrotu

 

Warunki reklamacji w sklepie CGE

W CGE zawsze starannie segregujemy naszych dostawców oraz odbierane towary – tak by zagwarantować Państwu zawsze produkty najwyższej jakości. Jeśli jednak z jakiegoś powodu, sprzedany przez nas produkt posiada wadę, Klient naszego sklepu zachowuje prawo do złożenia reklamacji w przeciągu dwóch lat od daty zakupu.

Aby zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym CGE, należy pobrać poniższy formularz, wydrukować, wypełnić, zeskanować go, i odesłać na adres: sekretariat@cge.net.pl – przy czym bardzo prosimy o dołączenie zdjęć wadliwego produktu. Po otrzymaniu formularza, Dział Reklamacji CGE ustosunkuje się do złożonej reklamacji w ciągu 14 dni – przy czym nawet jeśli reklamacja nie zostanie uwzględniona, na pewno zaproponujemy rozwiązania satysfakcjonujące klienta. Jeśli reklamacja będzie zasadna, sklep skontaktuje się z Klientem w celu odebrania towaru, a następnie zwróci pieniądze na wskazane konto, naprawi uszkodzony towar lub odeśle nowy.

Panel dostępności treści

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.