CGE logo
Logo UE

o nas

kilka słów o spółce CGE

Jesteśmy nową, innowacyjną podkarpacką spółką produkcyjną o potężnym potencjale rozwojowym, skoncentrowanym na wyjątkowym w skali Polski, zautomatyzowanym procesie produkcji ceramiki – podobne podmioty działają tylko w Portugalii, Włoszech oraz w Niemczech.

zobacz nasze unikalne wyroby

Kiedy już zakupimy wymarzone rośliny, warto pomyśleć nad dodatkowymi elementami, które nie tylko podkreślą strukturę liści, ale i nadadzą charakteru całemu wnętrzu. Idealnym uzupełnieniem dla naszej „miejskiej dżungli” będą doniczki.

HISTORIA NASZEJ FIRMY

Spółka powstała w 2019 roku oraz rozpoczęła stałą produkcję w styczniu 2020 roku, zagospodarowując na potrzeby procesu produkcyjnego posiadany obiekt fabryczny położony w Machowej w gminie Pilzno. Budynek zapewnia duże możliwości magazynowe oraz logistyczne, również dla wysokowolumenowej działalności. Spółka oferuje szeroki wachlarz usług produkcyjno-developmentowych, w tym zapewnia zarówno realizację zleceń masowej produkcji dla międzynarodowych marek meblowych i wnętrzarskich (wolumeny produkcyjne realizowane w Spółce są niespotykane w polskim otoczeniu biznesowym – ponad 2 tysiące elementów na zmianę) jak i niskowolumenowych, krótkich serii dla krajowych sklepów segmentu home decor (spółka ma także na koncie sfinalizowane z powodzeniem działania z zakresu developmentu produktu na zlecenie zewnętrzne).

Budynek główny CGE

Spółka zabezpiecza realizację poszczególnych etapów lub całego procesu produkcyjnego na miejscu: od produkcji poszczególnych komponentów po gotowy, finalny produkt, spakowany i ometkowany produkt. Spółka posiada też sprawdzone w praktyce kompetencje z zakresu malowania proszkowego ceramiki.

Ze względu na realizację zleceń dla podmiotów między innymi, takich jak IKEA, Spółka działa obecnie zgodnie z wewnętrznymi wymogami technicznymi i organizacyjnymi IWAY oraz posiada szerokie doświadczenie z zakresu wewnętrznych audytów bezpieczeństwa oraz przeorientowywania wewnętrznego harmonogramu pracy pod specjalistyczne wymagania wewnętrzne klienta – w tym także w zakresie odpowiedzialności klimatycznej oraz szeroko rozumianego sustainability procesu produkcyjnego.

Zakład produkcyjny stosuje system pracy dwuzmianowy, a skokowy wzrost realizacji nowych zamówień powoduje systematycznie zwiększanie składu załogi (z 4 osób zatrudnionych na początku działalności do 32 pracowników na chwilę obecną).

Panel dostępności treści

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.